Dwa granty z NCN dla UKSW

Dr Katarzyna Dźwigała (Wydział Nauk Historycznych, Instytut Historii) oraz dr Sebastian Skalski-Bednarz (Wydział Nauk Pedagogicznych, Instytut Pedagogiki) znaleźli się wśród laureatów konkursu Miniatura 7, którego organizatorem jest Narodowe Centrum Nauki. Na realizację projektów dwoje młodych naukowców pozyskało łącznie 58 868 zł.

• Dr Katarzyna Dźwigała – Rękopisy cod. graec. fol. 16 oraz cod. graec. fol. 18 pochodzące z byłej Pruskiej Biblioteki Państwowej (obecnie w Bibliotece Jagiellońskiej). Badanie kodykologiczne i paleograficzne oraz analiza treści (13 695 zł);
  • Sebastian Skalski-Bednarz – Zdecydowani wybaczyć: neurofizjologiczne korelaty stanu i dyspozycji przebaczania (45 173 zł).

Przypominamy, że nabór wniosków w ramach konkursu Miniatura 7 prowadzony jest do 31 lipca 2023 r.

15 maja 2023